8. 11. 2012 - RNDr. Tomáš Danielis

Hokejové utkání roku

V pátek 2. 11. 2012 proběhl další ročník tradičního hokeje Učitelé + maturanti versus Žáci.
Utkání proběhlo ve sportovním duchu pod kontrolou píšťalky rozhodčího a ředitele školy v jedné osobě, pana Chudárka. Utk&aacut...

Utkání proběhlo ve sportovním duchu pod kontrolou píšťalky rozhodčího a ředitele školy v jedné osobě, pana Chudárka. Utkání do malé míry ovlivnila kondice a nezkušenost týmu Učitelů + maturantů. Na led naskočili jen 2 učitelé (Danielis a Simkovič), když ostatní se různě vymlouvali - zdravotní stav, kojení apod. Z řad maturantů to bylo podobné - musí se učit, nachlazení aj. Tento tým dokázal postavit jen 2 pětky. V úvodu hry rozhodla nezkušenost, než se "Učitelé" rozkoukali a stačili reagovat, první třetina skončila a prohrávali 5:1. Ve druhé třetině už drželi krok a remizovali 1:1, bohužel na 2 pětky jim nevydržela kondice a ve třetí třetině prohráli 2:6. Nejlepšími střelci se stali Smoček (2) za U+M a Chalabala (3) za žáky.