13. 5. 2013 - Mgr. Pavel Postava

Vynikajícího výkonu dosáhli naši žáci na Volkswagen Maratonu v Praze

V neděli 12. 5. 2013 se žáci naší školy zúčastnili republikového finále Juniorského maratonu, který je součástí VMP. Letos byla největší účast závodníků ve všech kategoriích a ne jinak tomu bylo i v kategorii S&Sca...

V neděli 12. 5. 2013 se žáci naší školy zúčastnili republikového finále Juniorského maratonu, který je součástí VMP. Letos byla největší účast závodníků ve všech kategoriích a ne jinak tomu bylo i v kategorii SŠ. Naši žáci ve složení: M. Hubáček, D. Chovanec, H. Sieglová, J. Láznička, B. Vavrysová, J. Svačina, L. Koláriková, J. Schäfer, M. Turna a J. Vavrys skončili v konkurenci 30 škol (včetně sportovních) na krásném 8. místě, když maratonskou trať 42 195m uběhli za 2:45,31 hodiny. K dosaženému umístění i času gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy, nejen na poli sportovním.