28. 4. 2011 - Mgr. Pavel Postava

FINÁLE florbalového Gymzl cupu

Ve středu 27. 4. 2011 byl ukončen další ročník již tradičního florbalového Gymzl cupu. Vítězné týmy play off Samara a Rangers se utkaly ve finále o titul nejlepšího týmu. Po dramatick&eac...

Ve středu 27. 4. 2011 byl ukončen další ročník již tradičního florbalového Gymzl cupu. Vítězné týmy play off Samara a Rangers se utkaly ve finále o titul nejlepšího týmu. Po dramatickém průběhu finálového klání byla nakonec šťastnějším týmem Samara, která v poslední minutě základní hrací doby vyrovnala stav utkání na 5 : 5 a vynutila si prodloužení nad Rangers, kteří byli v tu dobu lepším týmem. V prodloužení se stav utkání už nezměnil a došlo tak na nájezdy. V nich Samara nedala soupeři šanci a přesvědčivě zvítězila. Získala vytoužený pohár a medaile nejlepšího týmu gymnázia.